MxN Tekli Modlu ABS FBT Kuplör Bölücü, LC / SC / FC / ST

MxN Tekli Modlu ABS FBT Kuplör Bölücü, LC / SC / FC / ST

MxN Tekli Mod ABS FBT Kuplör Bölücüleri, LC / SC / FC / ST FBT spliitter, tek / çoklu girişlerden çift / çift çıkışlı tek / çoklu çıkışlara ışık birleştiren veya dağıtmak için hassas teknoloji kullanır. Güç ayrımı ve telekomünikasyon ekipmanları, CATV ağı ve test ekipmanları gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Function

MxN Tekli Modlu ABS FBT Kuplör Bölücü, LC / SC / FC / ST

FBT spliitter, ışığı tek / çoklu girişlerden tek / çoklu çıkışlara çift yönlü olarak birleştirmek veya dağıtmak için hassas teknoloji kullanır. Güç ayrımı ve telekomünikasyon ekipmanları, CATV ağı ve test ekipmanları gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ABS FBT COUPLER.jpg

Geniş deneyim ve uzmanlıktan yararlanan SOPO, mxn singlemode abs fbt kuplör bölücülerin, lc / sc / fc / st'nin en kaliteli ve düşük fiyatlı ürünleri ve mükemmel hizmeti için en büyük üreticilerinden biri olarak tanınmaktadır. Lütfen ucuz ürünler fabrikamızda Çin'de yapılan satın almak için ücretsiz olun.
Hot Tags: Mxn singlemode abs fbt kuplör ayırıcılar, lc / sc / fc / st üreticileri, fabrika, Çin üreticisi, kalite, uygun fiyatlı, ucuz
ilgili ürünler
Bizimle iletişime geçin
SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd

Adres: JinDiDa Sanayi Bölgesi, Langkou Sanayi Pak, Dalang Caddesi, Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen, Çin

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-posta: 18818523155@163.com

SOPO Optik Haberleşme Co, Ltd
foottop